מקדם אתרים

שש דרכים פשוטות ומהירות לקידום אתר האינטרנט שלכם

 

בימינו כמעט כל רכישה או פעולה מתחילים בגוגל. לכן כדאי ורצוי להופיע במקומות הראשונים של מנוע החיפוש. קידום אתרים מקצועי הוא אמצעי שיכול לסייע רבות לקידום של כל עסק אולם גם מי שאינו מקדם מקצועי יכול בעזרת מספר פעולות פשוטות להעלות את דירוג האתר שלו בגוגל ולהרוויח פניות מלקוחות פוטנציאלים.

 

 

חקרו את מילות המפתח הרלוונטיות:  לא אחת אני מופתע לגלות כי בעלי עסקים נותנים למוצרים שמות שונים מאלו שאנשים מחפשים בגוגל. כדי לראות כיצד מרבית האנשים קוראים לשירות או למוצר שאתם מוכרים ניתן להיכנס לכלי מילות המפתח של גוגל https://adwords.google.co.il/KeywordPlanner  , שבאמצעותו ניתן ללמוד איך אנשים קוראים למוצר או השירות שאתם מוכרים.

 

מצאו את מילות המפתח עם התחרות הנמוכה והתמקדו בהן. כלי מילות המפתח של גוגל https://adwords.google.co.il/KeywordPlanner  מציג לגבי כל מילת חיפוש את מילות החיפוש הקרובות אליה וכן את רמת התחרות לגבי כל מילה. מילות עם רמת תחרות נמוכה הם אמצעי לבעל אתר חדש ולא מקודם לזכות במבקרים חדשים. רצוי לשלב את מילות המפתח הללו בכותרות דפי האינטרנט כדי למצשוך את תשומת לבו של מנוע החיפוש.

 

שילוב מילות מפתח בכותרות: דאגו לכך שמילות מפתח שברצונכם לקדם יופיעו בכותרות העמודים ובכותרות הביניים.

 

שילוב מילות מפתח בכתובת האתר: אחת מהדרכים הקלות והיעילות כדי לסמן למנוע החיפוש של גוגל בכתובת של האתר. ברוב האתרים מסוגלת החברה שבנתה את האתר לבצע משימה זו בפשטות רבה, כך שלמשל כתובת האתר תהיה:

מקדם אתרים/http://www.energy-shivuk.co.il/

 

כיתוב תמונה: מנוע החיפוש של גוגל אינו יודע לקרוא את התמונה באתר. כיתוב תמונה – תוך שילוב מילות מפתח מהתחום – יעזור למנוע החיפוש להבין טוב יותר במה עוסק האתר.

 

קישורים נכנסים: הרשמו לאינדקסים, כתבו מאמרים לאתרי מאמרים ובקשו מחברים להוסיף קישור לאתר שלכם מהאתר שלהם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מידע נוסף אודות פעילויות השיווק של המשרד

ניתן למצוא בתפריט הצד

טל: 050-6238103

פקס: 1583-5186242

אימייל: itaipeleg11@gmail.com

050-6238103​