ייעוץ שיווקי 

לא בכל חברה יש הצדקה למחלקת שיווק עצמאית או אפילו לאיש שיווק במשרה מלאה.

בשל כך, לעתים רבות, מוזנח נושא חשוב זה  שמשמש כמנוע צמיחה לקידום  כל עסק.

שיווק במיקור חוץ מאפשר לכם לקבל שירותי שיווק מקצועיים ואיכותיים, המותאמים במיוחד אליכם, תוך חסכון עצום בעלויות.

שירותי השיווק כוללים זיהוי צרכים שיווקיים, גיבוש אסטרטגיה שיווקית וביצוע של הפעילויות השונות עד לסיומן, על כל שלביהם השונים, מה שחוסך לכם גם זמן עבודה יקר.

 

אנרג'י שיווק  מציעה מגוון רחב של פתרונות שיווק המותאמים לעסק שלכם, תוך התחשבות במטרות, באסטרטגיה השיווקית, במגבלות התקציביות ובקשיי התפעול. לצוות שלנו ניסיון של יותר מעשר שנים, בייעוץ ובתכנון מוצלח של פעילויות שיווק למגוון רחב של עסקים מענפים שונים.

 

בין  שירותי המשרד:

מיתוג ומיתוג מחדש:

כדי להצליח בעולם העסקים המודרני יש צורך בבידול עסקי מול המתחרים בשוק. תהליך של מיתוג או מיתוג מחדש יבהיר ללקוחות שלך – ולעתים גם לך – מהם נקודות החוזק והתורפה של בית העסק.

לאחר השלמת תהליך המיתוג נחדש בעבורך את עזרי השיווק השונים, בהתאם למסרי המיתוג והשפה הגרפית שתיבחר.

 

יחסי ציבור ופרסום:

 יחסי ציבור מעבירים מסר שיווקי עלי די מתווך (כלי תקשורת) אשר אינו מקבל תשלום עבור פרסומו, אך אינו מחויב גם לפרסם אותו ויכול לערוך שינויים בו.

פרסום היא הדרך היעילה ביותר להגברת מידת הבולטות והנראות של מוצר או שירות בזמן קצר. אולם החיסרון של דרך זו היא עלותו הגבוהה יחסית ואפקטיביות נמוכה יחסית של המסרים הפרסומיים, שכן החשיפה הרבה לפרסומות הביאה רבים לפתח מעין שריון קוגניטיבי מהן, תוך הימנעות מהפנמתן.

יחסי ציבור הם אמצעי לחדירה דרך חליפת המגן הקוגניטיבית הזו.

 

כתיבה שיווקית:

כדי להעביר את המסר הנכון צריך להשתמש במילים הנכונות – אחרת גם  הכוונות הכי נכונות הולכות לאיבוד.

כדי שהתוכן ירתק את קהל היעד שלך – אנחנו נכתוב לך אותו. למשרדנו התמחות בכתיבת עיתוני לקוחות שזכו לביקורות נלהבות של לקוחות של לקוחותינו.

 

שיווק אינטרנט:

שיווק באינטרנט הוא כלי מצוין לעסקים להגדיל את מחזור המכירות שלהם. למשרדנו ניסיון מוכח בבניית אתרי מכירות רווחיים, העלאת קמפיינים מוצלחים בגוגל ADWORD ובניית עמודי מכירות באמזון וב-EBAY.

 

קידום אתרים:

קידום SEO של אתרי אינטרנט על פי השלבים הבאים: בדיקת מילות מפתח רלוונטיות והערכת התחרות שלהם על פי כלי מילות המפתח של גוגל, אופטימיזציה למבנה לאתר, שדרוג תכנים ובניית קישורים.

 

תכנית שיווקית:

תכנית שיווקית שתיבנה על ידינו בסיוע מומחים מהתחום תבחן קודם לכל את ההיתכנות לפעילות השיווקית. אם התוצאות יצביעו על היתכנות נבנה אסטרטגיה ושיטות פעולה על סמך בחינת קהלי היעד וניתוח S.W.O.T.

 

קופירייטינג:

רעיונות לטקסטים שיווקיים ולשפה שיווקית, סיסמאות, כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט, כתיבת פרופיל  חברה, סלוגנים.

 

בניית דף פייסבוק:

למעלה ממחצית האוכלוסייה בישראל גולשת בפייסבוק. אנו מתמחים ביצירת דף עסקי בפייסבוק, קידום הדף והחשוב ביותר – ניהול של הדף שכן דף שאינו דימני ומתעדכן על בסיס שבועי – לא יזכה לאהדה של לקוחותיכם.

 

איך מתומחר הייעוץ שיווקי באנרג'י שיווק?

השירות ניתן על בסיס שעות על פי מסגרת שנקבעת בהתאם ליעדים, לגודל העסק ולאופי הפעילות..

 

מידע נוסף אודות פעילויות השיווק של המשרד

ניתן למצוא בתפריט הצד

טל: 050-6238103

פקס: 1583-5186242

אימייל: itaipeleg11@gmail.com

050-6238103​